KONUM PORTAL

Join the forum, it's quick and easy

KONUM PORTAL
KONUM PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUM PORTAL

PROGRAM,ANİMASYON,MÜZİK,HACK,SİTE TASARIM,ŞİİR,DİN,TARİH,VİDEO,OYUN İNDİRME,OYUN HİLELERİ,JOOMLA,PHP FUSION,MKPORTAL,PHP NUKE,KOMİK GİFLER,AŞK GİFLERİ,BAYRAK GİFLERİ,AYIRAÇ GİFLERİ,YAZARLAR,ROMAN ÖZETLERİ,DAMAR,RAP,ARABESK,ŞARKILAR,İLAHİLER

Similar topics

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sevgi Sözleri 1

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sevgi Sözleri 1 Empty Sevgi Sözleri 1 Ptsi Ağus. 08, 2011 1:50 pm

Admin

Admin

Bir bulut gibidir benim yüreğim, başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır, bu yağmurdan sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saclarına mutlaka ıslaktır.

Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum… Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek hiç.

Bir gece yarısı usulca pencereden dışarı bak! göreceksin nöbet tutuyordur köşe başında GöZLERİM! öyle kolay değildir beni, hala sokaklarındadır ayak izlerim!!!

Neden Kaçıyor Sevgi Kalbimden Neden Ellerim Boşta Kalıyor? Hayatmı Nedenlere Atıyor Beni Yoksa Senmi Sokuyorsun nedenlere beni?

Kimse Unutturamaz Seni Bana, Ben Sende Yaşıyorum Seninle Nefes Alıyorum Bütün Güzelliklerde Seni Hatırlıyorum. Ayrı Kalsada Ellerimiz Ben yine Sana Tapıyorum!

Seviyorum Seni Seviyorum Derken Gözlerinde Sevgi ışığını Görmeyi.

Seni Sevmek hayattan 1 şans istemek gibi bebegim..

Seni okadar Çok seviyorumki Ne Kalbim öLümü Dinler Nede Bedenim Acı Çeker.

hayatımı sana Veriyorum Sensiz yaşamak istemiyorum Seni Seviyorum Birtanem

Seninle Hayata Karşı bir Anlam Kazandım Artık Hayatta ünLem OLmak istemiyorum Birtanem..

güLLerin içinde buLdum Seni Kokun Sardı bedenimi gözlerin Eritti Kalbimi Sana Aşığım Deli Gibi.

Ellerine hasretim gözlerinde nöbetçiyim Kalbine Zincirledim kendimi Seviyorum Seni.

Sıcacık kalbinde tatLı Bir Sevgi yumağı Olmak istiyorum aşkım..

Bu Mesajım Sana fuLL Sevgi Aşk özLem ve Sıcaklık içinde geliyor oku ve beni Hisset Aşkım..

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Sevgi Anlaşmak Sevgi Gözlerinde VaaroLmak Sevgi yanında heycanlanmak Kısaca Sevgi Sensin Aşkım.. Seviyorum Seni. Ateş Külle, Aşk Gülle Korunur …

Ateş Kül, Aşk Gül Getirir …

Ateşden Kaçılır, Aşkdan Ve öLümden Kaçılamaz …

Seviyorum Derken Kaybettim Seni Anlıyorum Seni Sevgi Sözleri Söylerken Sözlerde Kalmış Sevgim, Seni Seviyorum Dilberim..

Bakınca Gözlerine Buluyorum Kendimi Gülünce Seninle Geliyorum yeniden hayata, Sensiz Olmaz Bu Sevda Bunu Asla Unutma…

Sevmeyi Biliyosam Sayende Sevdim, Ağlamayı biliyorsam Sözlerinle öğrendim, öLüme gidiyorsam Sayende Gidiyorum Bebeğim…

Aşk ” Seni Seviyorum ” Demek Değildir Aşkın için FedakârLık Göstermektir….

Kafayı Sana Taktım, Otobanda Vitesi 5′e Taktım Güzelim

Sensiz Olucaksa Bu Dünya Yaşamaya Değmez Bunu Unutma…

Seviyorum Derken Gözlerine Bakmak , Yanındayken Cenneti Bulmak benim için Aşkım…

her Gün Seni Severek KahroLâcağıma, Bir Kere Kafama (Beynime) Sıkarım Yok Olurum..

http://www.konum.benimforum.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]